Červenec 2009

Nikky Reed

21. července 2009 v 21:31 Slavné hvězdy
Datum nrození:17.5.1988
Znamení:býk
Kde se narodila:Los Angeles,California,USA
Její role:hlavně teda role Rosalie ze stmívání
Kolik jí je:21
Rodné jméno:Nikky Reed

Galerie:


Stmívání, Nikki Reed

Stmívání, Nikki Reed

Stmívání, Nikki Reed


Ashley Greene

21. července 2009 v 21:20 Slavné hvězdy
Datum narození:12.21987
Znamení:ryby
Kde se narodila:Jackonville,Florida,USA
Její role:nejvíce ji proslavila role Alice Cullen
Kolik jí je:22
Rodné jméno:Ashley Michele Greene

Galerie:tWILIGHT ČÁST 5

20. července 2009 v 21:16 moje díla...
Aro se na nás pošetile zasmál a rychle vykřikl:"ted!"Caius se rozběhl,vytrhl Renesmé Belle a postavil se zpět vedla Ara.Felix chytil Bellu,Carlise,Rosalii,Esme,Emetta a mě za ruce a strčil nás postupně do cely za Edwardem a Alicí.

Seděli jsme mlyčky až na Bellu ta stále naříkala"jak jen jsem mohla být tak hloupá proč jsem ji prostě nenechala u Charlieho?!""Bello to bude dobrý...sice možnáí budeš zraněná ty i Renesmé ale nakonec to dopadne dobře"uklidnovala ji Alice.Edward se napjal a řekl"Renesme""co je s ní"zeptala se Rosalie a Bella ani nedutala.Caius ji chce šoupnout do labyrintu a potom ji chytat...Renesme si ted momentalně hraje s Jane na zahradě v bazénku."

Jakmile to dořekl Bella zase propukla hysterickému pláči"ne ne ne ne ne ne....jak se to mohlo stát?""no...Caius ti vzal a uvěznil tebe ui tvé přátele teda rodinu."vysvětlil jí Emett.Bella po něm střelila spalující pohled."Emette"napomenul ho Carlise."Musíme vymyslet jak se odsud dostat a zachránit Renesme"řekl jsem pomalu.

asi tak po dvou hodinách přemýšlení jsem dospěl ka názoruže je jen jediný plán...jakmile Alici a Edwarda budou"krmit"tak proklouzneme zkrz pootevřené dveře a vběhneme do bludiště kde musíme zachránit Renesmé a poradit si s dalšími upíry.

"To je skvělý nápad Jaspere"pronesl klidně Edward"JO to je...ale...nebude fungovat...ne tak docela...teda...někteří pri tom boji budou mít ošklivá zranění"pronesla Alice a podívala se Belle do očí.Bella na to zareagovala"To jem mi fuk hlavně aby jsme to přežily"řekla Bella odhodlaně.

po asi 10 minutách se tam doslova zjevil Aro a pomalu řekl"Renesmé byla vpuštěna do labyrintu ale ještě před tím jsme ji trochu pořezali...vím že byste jí neublížili a taky vím že nedokážete odolat lidské krvi...je čas na krmení!"a vypustil Alici a Edwarda ven.Prosím vás já mám taky hlad"zanaříkala Esme.Aro se na ni tak divně podíval a pronesl"Tak fajn běžte taky"Esme se vrahla ke dvěřím a když byla skoro u nich najednou vyskočila a kopla Ara mezi oči.Ten jen zanaříkal a sesunul se k zemi"skvělá trefa Esme"pochválil jí Edward"a ted honem musíme jí co nejrychleji najít potom tam půjde Carlise sám a obváže jí pevně ruku abychom ji s Alicí nezabili.

Jak jsme vtrhli do labyrintu tak nebylo těžké Renesme najít.Ležela na zemi s v ruce svírala svou pravou ruku,ktará byla ošklivě pořezaná."Renesmé ach Renesmé neboj maminka je u tebe ššš to bude dobré."Renesmé se na ni smutně zahleděla a řekla"Ale nebude maminko..hrozně to bolí.""Carlisi honem zaškrt jí ty rány.Alice a Edwarde nedýchejte!"křikl jsem na ně.Alice a Edward uposlechli a Carlise mezitím utahoval posledí ránu.Rosalie a Esme hlídaly kdyby někdo šel.

"Ale ale...to se podívejme kdo se tu tak krásně stará o naši malou Renesmé"řekla potichu a pomalu Jane která ted stála jen kousek od nás.Rosalie a Esme okamžitě stály před ní a bránily jí dostat se k Renesme.Bella Renesme chytila ještě pevněji a ta se oškliivě podívala na Jane"To je ta holka co mne pořezala."Bella na ni začala vrčet.Najednou se Balla napružila a skočila po ní.Jane se s ní okamžitě sesunuly k zemi a obě se začaly rvát.

Jane už byla skoro na konci sil, ale najednou Bellu kopla pod pás a ta vykřikla bolestí.Edward jí chtěl pomoct ale Jane ho svou myšlenkou svírala v bolestech.Bella se na ni ještě hnusněji podívala a znovu na ni skočila jakmile jí vrazila další ránu do hlavy Edward znovu vykřikl bolestí.Najednou se Bella asi tak rozčílila že z ní doslova vystřelil její štít a všechny nás ochranoval.Přesně v ten moment Edward skočil po Jane a odhodil ji na stranu.Jane narazila do jedné ze stěn.Asi to byla taková rána že si Jane asi něco zlomila,protože se ozvalo takové podívné křupnutí a Jane znova bvykřikla bolestí.Jane už se znovu nezvedla,zřejmě měla něco s nohou.Edward se vrhl k Belle a díval se na její hodně poraněné tělo.přes tvář měla jeden veliký škrábanec,její ruce vypadalo hodně špatně a o šatech ani nemluvě.Alice se na ni naštvaně podívala"to si němůžeš aspon chvíly dávat pozor?kdo tui má pořád kupovat nové šaty?"Rosaliue a Esme vzaly Jane a odvlekly ji pryč.Carlise a Emett podpíraly Bellu a já a Edward jsme ošetřovali Renesme.Potom co se vrátila Esme s Rosalii jsme se vydali směrem k autu.

Prosvištěli jsme kolem našich cel a běželi jsme dál až na zahradu kde nám cestu zkřížil Demetri a Felix."Ale ale...kampak si mysloíte že dete?"..."K autu kam jinam by sme asi tak šly?"odpověděla mu drze Rosalie.Esme s Alicí,Emettem a Bellou se na ně vrhli a za krátkou chvíli neměli co dělat zatímco já,Edward a Carlise jsme běželi dál k´autu.Rosalie běžela před námi nastartiovat motor.Naskočili jsme všichni do auta."Šlápni na to Rosalie"vykřikl jsem.

TO BE CONTINUED

novinky:Fanynky mu dělají ze života peklo!

18. července 2009 v 15:55 TWILIGHT
Robert Pattinson


Fanynky mu dělají ze života peklo!

Ječící fanynky,davové šílenství a bezmocná opchranka.Tak to ted vypadá v ulicích New YorkuRobert Pattinson právě natáčí film "Remember Me"a cítí se jako štvaná zvěř.Vpauze mezi netáčením se vydal do knihkupectví a mezitím se před obchodem shromáždilo neuvěřitelneé množství fanynek."Byly šílené"prozradil insider"Tlačily se na nněj a ječely:Prosím,prosím!"Ochranka měla co dělat aby dav zkrotila a vyděšený Robert se radši vrhl do silnice.Bohužel právě kolem projížděl taxík do kterého Robert narazil.Vyvázl bez zranění,ale vypadalo to děsivě.prozradil svědek.A nebyůa to první nepříjemná věc,která ho dostihla.Den předtím posedával v hotelu´The Bowery a jediné co si přál,byla chvíle klidu.Vaštvalo ho že k němu pořád chodly fanynky a sahaly na něj"říká insider"Radši utekl ale ony ho pronásledovaly."Robert vůbec netušil že ho sláva tak zaskočí."Nemyslím ře je na to přiúravený"říká autorka "Stmívání" Stephenie Meyer(35).Přiznal to i sám Rob poté,co upírská romance vydělala přes miliardu korun za pouhé tři dny:"Je to obrovská změna"řekl."Ječení fanynekpřirovnává k "branám pekelným"a netají se tím,že celý tenhle cirkus považuje za směšný.Jaká změna pro kluka který si ještě před rokem stěžoval,že nemá jít s kým na rande,a toužil po přítelkyni.Jak se říká:Pozor na to co si přeješ může se to splnit!

OO chudáček...sice já bych asi udělala to samé...ale ruku na srdce...kdo by to asi neudělal vidte?

Cullenovi

10. července 2009 v 20:28 TWILIGHT

Carlisle Cullen

Se stal upírem někdy po roce 1663 ve věku 23 let. Jeho otec byl pastorem v Londýně a pořádal hony na všechno nelidské - čarodějnice, upíry, vlkodlaky. Když Carlisle dospěl, převzal po otci tuhle práci a nastražil past - když ovšem narazil na upíra, upír místo útěku okamžitě zaútočil - kousl Carlislea a zabil ostatní. Carlisle věděl, že nemůže domů, a byl sebou tak zhnusen, že se snažil zabít se. Nakonec zjistil, že může přežít na zvířecí krvi a sám sobě přísahal, že nikdy nebude lovit lidi. Postupem času se mu podařilo vybudovat si imunitu proti vůni lidské krve a dokonce se stal výborným doktorem. Nějaký čas pobýval s vůdci Volturi, ale Aro, Marcus a Caius se ho marně snažili odradit od jeho "diety" a on odešel. Potom, co přeměnil Edwarda, potkal už podruhé ve svém životě lidskou ženu Esme, která se pokoušela o sebevraždu. Rozhodl se zachránit jí a změnil jí. Zamilovali se do sebe a stali se nerozlučnými. Po čase změnil Rosalii a chtěl, aby byla pro Edwarda tím, co byla Esme pro něj. Ale nestalo se tak a on nakonec změnil i Emmeta, kterého přinesla Rosalie, protože umíral po napadení medvědem. Carlisle je nádherný - říká se o něm, že vypadá spíše jako model než doktor. Většinou může někde zůstat jen tak dlouho, dokud mu oficiálně není 35 - potom vypadá už moc podezřele a musí se odstěhovat. Má schopnost, která je "nadpřirozená" upírovi - obrovský soucit. Také jeho sebeovládání je velmi silné a dokáže přeměnit človeka v upíra bez toho, aby ho zabil.

Edward Cullen

Edward Anthony Masen Cullen, narozený 20. června 1901 v Chicagu. V září roku 1918 začala řádit chřipková epidemie a zabila mu jak otce, tak matku a on umíral. Jeho matka před smrtí požádala ošetřujícího lékaře, Carlislea Cullena, aby jejího syna zachránil a on ho přeměnil v upíra. V letech 1927 - 1931 měl své špatné období a zabíjel lidi - ovšem jenom násilníky a vrahy. Později toho ale nechal a vrátil se zpět k Cullenovým. Rád sbírá auta. Edward je vysoký a hubený, má bronzové vlasy, které nosí neupravené. Původní barva jeho očí byla zelená, ale jako každý abstinující upír má oči zlaté. Jeho zvláštní schopnost je, že umí číst v myslích každého - kromě jednoho člověka :o)

Esme Cullen

Esme Anne Platt Evenson Cullen se narodila v roce 1895 v Ohiu. V roce 1911 si zlomila nohu, když spadla ze stromu a ošetřoval ji krásný Carlisle Cullen - ten se o měsíc později odstěhoval, ale pro ni to byl velmi silný zážitek. Její otec ji provdal v roce 1917 za jednoho muže v sousedství, který ji bil a její rodiče jí jen poradili, aby mlčela. Když ho odvedli do války, byla šťastná, ale o dva roky později se vrátil a ona krátce potom zjistila, že je těhotná. Utekla pryč a často se stěhovala. Její dítě umřelo v roce 1921 na plicní infekci a ona skočila ze skály v úmyslu se zabít. V nemocnici zrovna pracoval Carlisle, který si ji pamatoval, přeměnil ji a zůstali spolu. Jako fyzicky "nejstarší" z Cullenů zapadla velmi rychle do role matky a manželky. Její vášní je architektura a restaurování. Esme je malá, štíhlá, ale s pěkně plnými tvary a její vlasy mají barvu karamelu.

Rosalie Hale

Rosalie Lillian Hale se narodila v Rochesteru ve státě New York v roce 1915, se svými rodiči a dvěma mladšími bratry. V Eclipse se podle všeho dozvíme víc o jejím smrtelném životě. Byla Carlislem změněna a přivedena do rodiny v roce 1933. Měla být Edwardovi družkou, ale ti dva k sobě nikdy nepocítili nic jiného, než sourozeneckou lásku. V roce 1935 našla Emmetta, na kterého zaútočil medvěd a umíral. Nesla ho velkou dálku za Carlislem, protože si nebyla jistá, jestli by ho při snaze o přeměnu nezabila. Carlisle Emmetta přeměnil a Rosalie našla svého druha. Říká o sobě, že kdyby si mohla vybrat, nestala by se upírem. Svým způsobem závidí všem lidem jejich život. Navzdory tomu jak vypadá, je mechanický typ - má ráda auta, ale spíš je rozebírá než sbírá. Rosalie je úchvatná, prvoplánově nádherná a nikdo se s ní nemůže měřit. Má dlouhé, blonďaté vlnité vlasy do půli zad.

Emmett Cullen

Emmett McCarty Cullen se narodil roku 1915 v Tennessee. Jako člověk byl lovit a byl napaden medvědem. Umírajícího ho našla Rosalie a přinesla ho ke Carlisleovi, aby jej zachránil. Svoji záchranu popisuje slovy: "Byl jsem zachráněn Andělem, který mě přinesl Bohu." To, že se z něj stal upír, ho netrápilo. Měl problémy s "dietou", ale i to se časem srovnalo. Už nekolikrát si oficiálně vzal Rosalii. Emmett pro ni udělá cokoliv na světě a protože ona má ráda pozornost, vždycky se jednou za čas vezmou, aby pak nějaký čas žili odděleně od Cullenových jako novomanželé. Má rád soutěžení jakéhokoliv druhu. Emmett je velký, svalnatý jako zápasník, s tmavými vlnitými vlasy. Stejně jako u Rosalie je jeho největší síla právě ve vzhledu spíš než v mysli a to z nich dělá dokonalý pár.

Alice Cullen

Mary Alice Brandon Cullen se narodila ve státě Mississippi někdy okolo roku 1901. Kvůli jejím vizím se dostala do ústavu a tam se o ní začal zajímat upír, který tam pracoval. Lovec, upír James, se rozhodl Alici zabít jen proto, že jí měl neznámý upír z ústavu v oblibě. Dříve než se k ní však mohl James dostat, upír ji někdy okolo roku 1920 přeměnil - a tak ztratila pro Jamese všechnu přitažlivost. James ale přesto zabil jejího zachránce, takže když se Alice probudila, nepamatovala si nic a nebyl tam nikdo, kdo by jí to připomněl. Její vize značně posílily, časem jí ukázaly Jaspera a ona ho našla. Zůstali spolu a po dvou letech, s pomocí jejích vizí, našli Carlislea s rodinou a zůstali u nich. Ráda nakupuje. Alice vypadá jako víla - malá, velmi hubená s nádhernými pohyby. Má krátké černé rozježené vlasy. Její zvláštní schopností jsou vize budoucnosti, které se ovšem nemusí vždy splnit. Nevidí jak věci dopadnou, dokud dotyčný neudělá rozhodnutí, které k nim vede.

Jasper Hale

Jasper Whitlock Hale se narodil v Texasu roku 1843 a zúčastnil se Občanské války. Upíří rodina, která ho přeměnila v roce 1863, byla jiná než Cullenovi - lovila lidi. Jasperovi jejich životní styl nevyhovoval a v roce 1943 našel Alici, spolu potom v roce 1950 našli Carlisleovu rodinu. Má největší potíže s "dietou" Cullenových z celé rodiny. Vyhýbá se lidem, je víc pokoušen než ostatní. Všechno to dělá pro Alici - udělal by pro ní cokoliv na světě a má s ní nejsilnější pouto. Používá příjmení Hale, protože je tak podobný Rosalii, že je lidé považují za sourozence. Hale bylo Rosaliino příjmení, a tak si ho vzal za svoje. Jasper je svalnatý, ale štíhlý. Jeho vlasy mají blonďatou medovou barvu. Má schopnost manipulovat s "emocemi" lidí okolo sebe - může je vystresovat a nebo naopak uklidnit. Jednodušše přinutí tělo, aby se cítilo dobře nebo špatně.

twilight část 4

10. července 2009 v 19:56 moje díla...
Když jsme letěli letadlem Bella asi tak na 2 hodiny usnula.Ve spaní mluvila něco v tom smyslu že se jí hrozně stýská po Alici a Edwardovi.Jakmile jsme přistáli a vylezli z letadla,zasáhl nás silný pach."ach ne!Carlisi podívej není to Jane,Alec a Demetri?"zeptal jsem se s hrůzou v očích..."kde Jezzi?"zeptala se Esme a Rosalie zaroven."tamhle u pultu
jakoby na nás čekali."jistěže na nás čekají Jezzi"neodpustil si poznámku Emett.

Jane se na nás přátelsky usmála a zamávala nám...já jsem jí ůsměv oplatil,ale...myslím že to vypadalo spíše jako ůšklebek.Alec se na nás podíval a zkoumal Bellu.Demetri si asi něco zrovna kupoval protože byl otočen čelem k pultu a vytahoval peněženku.

Došli jsme pomalým krokem k nim a jane se na nás znovu zářivě usmála"vítejte to jste nemuseli kvěli nim jezdit...ake něco vám řeknu,mají ůplně jiné oči něž vy"a trochu ze zasmála a při tom nadzvedla pravé obočí.Alec se trochu uchichtl.Carlise zůstal jako opařený a potom ze sebe vydal"Vy jste jim dali...lidskou krev?""ano"řekla milým hlasem Jane"Nevadí vám že ted je Bella ve velmi vážném nebezpečí?"Jane se zamyslela a potom klidně řekla"Demetri se s ní může projít po městě...trochu jí to tu ukázat než se vrátí domů."

Carlise sebou škubl"nechcete nás doufám uvěznit že ne?""hm...jen polovičně"odvětila Jańe klidně"Tak pojdtě co tu stojíte jako kůly v plotě?"

Naložili nás do auta musel jsem sedět vedle Belly a Jane.Jeli jsme šílenou rychlostí napříč Itálii.když jsme dojeli k jejich sídlu Demetri Bellu rychle vytáhl z auta a potom i mě "hele nesahej na mě ty jedna přerostlá gorilo"neodpustil si Emett na Demetriho.U vstupu stál Caius,Aro a Marcus,za něma stál Felix jako nějaká ochranka.

"ahoj Carlisei...dlouho jsme se neviděli drahý příteli"Carlise při slově příteli sebou trochu cukl."Kde je Edward a Alice?"vychrlila ze sebe Bella otázky vystrašeně a rozčíleně."Jsou v bezpečí právě ted asi loví nějakou ubohou dívku v našem labyribntu."To si snad děláte srandu víte jaké je to pro Bellu nebezpečí?je novorozená nemusela by se ovládnout a pozabíjet celé město jestli by se ted jen trochu napila lidské krve!!!"vyštěkla po něm Rosalie
"Rosalie uklidni se"můj marný pokus ji uklidnit nevyšel rozzuřila se ještě více.Aro,Caius a Marcus trochu zbysstřily po tom co jim Rosalie vmetla do tváře."Ale prosím vás...pojdtě a posadte se u nás."

Kráčeli jsme pomalu jejich sklepením."Pamatuju si na ten okamžik kdy jste mě tu chytali jako nějakého jelena,Aro."ale prř tom se podívala hodně ošklivě na Jane.Kráčeli jsme dál...dál do té tmy,najednou jsme uviděli veliké vězení a v něm byla zavřená má křehká Alice a Edward.Seděli mlčky,ale jak nás uviděli okamžitě se postavili.Edward se vrhl ke konci cely o dotkl se Belliny a Renesméniny tváře"ach Bello ani nevíš jak jsem štasten že tě znovu vidím a Renesmé ty jsi tak povyrostla"Renesmé se na něj uculila."Alice!"vykřikl jsem.Aro je pustil a já jsem se okamžitě vrhl Alici kolem krku."Jespere,promin že jsem na tebe křičela do telefonu...potom jsem viděla jak Lilly hledá nějaké jiné upíry protože od nás odešla."

Cítil jsem Bellu jak je neklidná a Edward bojuje sám se sebou,asi cítil Renmesmé."Edwarde?co se děje?""já Bello odved Renesmé pryč jinak bych se nemusel ovládnout a ublížit jí,my... tady nedostáváme krev zvířeat ale lidí které si sami ulovíme"Všiml jsem si temně rudých očí které byly zuž skoro šílené jak cítil Renesmé i Alice se sebou bojovala."Bello!proboha co to máš na sobě?no ty si se snad zbláznila"vybuchla Alice na Bellu.Ted vím proč Alice se sebou bojovala.Edward se té myšlence pobaveně zasmál.Konečně je to ta má malinká květinka Alice.Pomyslel jsem si."Tak nadešel čas."pronesl Aro vážně a Caius se temně zasmál...

TO BE CONTINUED...

VO CO GO?

9. července 2009 v 21:10 TWILIGHT
Takže jde vlastně o to...že holka jmenem Issabella Swanová se odstěhuje do městečka Forks kde potkává naprosto ůžasného Edwarda Cullena.Ten je však upír ale ne tan co saje lidi jeho rodina se ovládá pije jen krev zvířat,ale Bella pro něj voní tak lákavě že se do ní Edward zamiluje to samé k němu cítí i Bella a brzy spolu začnou chodit a Bella se dozvídá"hrůznou"pravdu o tom že Edward je upír.Jednou se dokonce seznámí s jeho rodinou.Když s Edwardem a jeho rodinou pojede Bella hrát basseball zaslechnou je nomádi,upíři kteří sají krev lidem a ne jako zvířatům jako Cullenovi.Naneštěstí James,jejich vůdce a stopař,ucítí Bellin"pach"a bude ji pronásledovat ale Cullenovi na něj ušijí boudu ten ji však prokoukne a ušije na ně vlstní boudu.Bella bude muset zpět do Pheonixu.James si na ni vymislí že se jakože vrátila její matka z dovolené,že ji drží jako rukojmí a že jestli za ním nepřijde do baletního stuidia se svyými přáteli tak že to její máma pěkně schytá.Bella splní svůj ůokl ale James se ji pokusí vysát naštěstí se tam oběví Edward a bude s Jamesem bojovat ale James je silný kousne Bella a pustí do ní jed který ji má proměnit v upíra.Naštěstí přiběhnou i ostatní Cullenovi a Edward bude muset vysát jed Belle z těla aby byla nadále člověk.Jasper a Emett Jamese roztrhají a spálí ale Victoria jeho družka bude bellu stále pronásledovat...pokračování ve druhém díle alias Novém Měsíci

twilight část 3

9. července 2009 v 20:51 moje díla...
Carlise pomalu přešel pokoj ke mě "Nikdo jí ještě neublížil tak jako ty ted...povídala že tě viděla s Lilly na vaší svatbě,ale ted se asi její vize změnila když Lilly odešla...možná se na tebe už nezlobí"

Sešli jsme pomalu po schodech do přízemí a všichni napjatě čekali co řeknu"Eh...Bello?chceš odvést domů?ostatní půjdou trénovat na louku...musíme Edwarda a Alici zachránit"všichni přikývli a vmžiku zmizeli z domu."Jespere?""ano Bello?"chvíli si promýšlela co řekne a pak si vzdychla"stýská se mi po Alici a Edwardovi...víš stýská se mi po tom jak Alice vždycky vyváděla když sem na sobě neměla něco modního.Stýská se mi potom jak mě Edward vždy v noci uklidnoval když se mi zdál ošklivý sen."Do očí jí vrhlky slzy a já nevěděl jak ji utišit"Neboj Bello zachráníme je Alici i Edwarda." "snad máš pravdu...ale co když...co když je nezachráníme co bude pak?jakmile se jim poddají co?co když už budou navždy proti nám a já se nikdy nestanu upírkou nikdy se za Edwarda neprovdám hm???co bude pak?!!" "já já nevím Bello ale jsem si jist že se to nestane."

Jeli jsme rychle po příjezdové cetsě a já jsem byl natolik zaměstnán svými myšlenkami že jsem si nevšiml že Bella pláče."Bello neboj to bude dobrý"jeli jsme opravdu rychle až ted jsem si uvědomil že Bella je už zkoro doma tak jsem zpomalil.Charlie se zadíval z okna a šel Belle naproti."Bello?co se stalo proč brerčíš?"Bella si vzdychla a zabořila svůuj obličej Charliemu do prsou"ach tati Edward a Alice někam zmizeli a my nevíme kam."Bello?ty...půjdeš ho hledat?"Bella vzdychla"Asi...ano!""a kde ho chceš hledat Bello?"Bella se podívala na jeho zmatený obličej"Já...já já nevím tati.Ale asi na nějakou dobu zmizím"Vyletěla po schodech jako blesk.

Začala bezmyšlenkovitě házet věci do cestovní tašky,i ty krásné modré šaty od Alice.Alice...ach Alice jak jsem ti mohl takhle ublížit?jsem zrůda.Tak jsem byl ponořený do svých vzpomínek že jsem ůplně zapomněl na to,kde jsem."Jazzi?co když nedokážeme Volturiovy porazit...co když všichni zemřeme a v tom umírání nám budou pomáhat i Alice a Edward?"při posledním slově se Bella zajíkala a začala hystericky brečet"ale ne...ne Bello na tohle nesmíš myslet Bello Edward by ti tohle nikdy neudělal ani Alice,Jane možná ale Edward s Alicí nikdy!"Začal jsem ji utěšovat"Bello já...vím že Edwardovi nic nehrozí a Alici po jeho boku už vůbec ne!"

Když jsme se vrátili domů všichni na nás čekali se zbalenýma kuframa v rukách."Carlisi my odjíždíme hned ted?" "ano Jespere,nezbývá nám nic jiného než tam jet hned ted.".Cítil jsem jak Bella znervozněla když slyšela že odjíždíme hned ted."Bello pojedeš se mnou v autě,ano?
a neboj řídím trochu mírnějc než Edward" Rosalie s Emettem jeli v jeho džípu a Esme A Carlise jeli v Carliseovem Mitsubichi. A tak jsme se vydali na cestu za záchranou mé maličké Alice a zořízněné duše Belly,Edwarda...

twilight část 2

8. července 2009 v 21:08 moje díla...
Carlise mi podal telefon a já jsem mou malinkou Alici prozdravil"ahoj Alice...kde jsi?a co se vlastně proboha stalo?"chvíli bylo ticho a potom jsem jenom vzdychl a podal jsem Carlisovi telefon zpátky.Bella se mě zeptala "tak co?co ti řekla?"ale já jsem nebyl schopen slova po třiceti sekundách jsem promluvil"říkala že i když by se stalo že už se možná nikdy neuvidíme tak že jsem pro ni byl ten nejlepší společík"chtělo se mi hrozně brečet...ale nemohl jsem měl jsem až příliž velký vztke na Ara.

Po chvilce se ozvala Lilly"ach Jezzi ani nevíš jak je mi to líto musí to pro tebe být obrovská rána...ale slibuju že já tě nikdy neopustím..."zeptal jsem se Lilly jestli by se mnou nešla nahoru do pokoje a ta s neskrývanou radostí přikývla.Když jsme tam přišli pověděl jsem Lilly"Lilly ani nevíš jak šíleně moc mi připomínáš tu mou křehkou maličkou Alici chudák malá kdyby se tu ted přede mnou objevil Aro asi bych se neovládl a rozkousl mu hrdlo..."Lilly se kolem mně pevně ovinula a sladce mi zašeptala do ucha"miluju tě Jaspere a vím že to pro tebe je těžké i já jsem byla člověk měla jsem kluka jmenoval Oliver,byl to upír ale já to nikdy nezjistila až jednou k nám zavítali Voturiovi všechno mi řekli a Olivera...zabili já jsem jim se štěstím z pekla unikla...ale potom večer jsem v lese narazila na Mariu a ta ze mě udělala tohle myslíš že jsem štastná?ne..."

Chytil jsem Lilly pevně kolem pasu a přitiskl si ji k tělu byla tak podobná na Alici nemohl jsem si pomoct...vášnivě jsem ji políbil a ona mi polibek oplatila sunul jsem svou ruku stále níž a níž a když jsme byli v tom nejlepším...Emett rozrazil dveře a řehtal se jako pako potom tam přiběhl Carlise uklidnil Emetta a řekl mi že Alice se mnou chce mluvit.Opatrně jsem vzal do rukou sluchátko a na druhém konci jsem slyšel tichoučké vzlykání vystrašeně jsem se zaptal"Alice?co se děje?Aro ti ublížil?"Alice chvíli mlčela a potom mi řekla zkrze zataté zuby"Ne neublížil mi to ty jsi ten kdo mi ublížil...!"a ze sluchátka se ozvla rána a pak už jen pípání...zdálo se že to všichni slyšeli a dívali se na mě jako na nějakou zrůdu.

Lilly potom pronesla"víš Jezzi asi bych měla odejít nechci ti dělat potíže zdá se že ta Alice je docela citlivá...ale jak mohla o tom vědět???"a ja jsem jan zklamaně pronesl"Alice měla schopnost vidět do budoucnosti a ohledně tvého odchodu dělej jak uznáš za vhodné"Lilly mě nyposled vášnivě políbila a zašeptala mi do ucha"víš mohli bychom být krásný pár a počítej s tím že když budeš mít nějaký problém vždy ti přijdu na pomoc...zbohem Jaspere"a potom jsem jen viděl jak se naklonila z okna skočil a zmizel v lese...Emett jen posměvačně řekl"teda Jezzi to jsem zvědav jak dlouho ti vydrží další vztah dvě sekundy???ha ha ha"jen jsem na něho udělal ůšklebek a pak jsem se podíval zpět k lesu Lilly na mně zamávala a pak mi na dobro zmizela z očí...

twilight část 1

8. července 2009 v 20:21 moje díla...
Jasperův pohled:

Všichni jsme seděli na pohovce a přemýšleli jsme.Cítil jsem emoce všech,všichni byli vystrašení a nervózní a Bella obvzláště.Snažil jsem se je uklidňovat,ale já měl dost práce sám se sebou.

Najednou se z Edwardovy ložnice ozvala hlasitá rána.Všichni jsme rychlostí blesku vyběhli nahoru.

Na posteli ležela v bezvědomí Nessie.Bella se k ní vrhla a začala ji probouzet.Všem už to docházelo.Pustili Renesmé a nechali si moji lásku Alici a Edwarda,ale o toho jsem zase tak velký strach neměl.

Trvalo 12 hodin než se Nessie probudila,všichni jsme seděli kolem ni.Jen co trošku pootevřela oči Bella na ni vychrlila všemožné otázky.
"Ness,co se stalo?Je ti něco?Kde je Edward?Co se stalo?"
"Bello uklidni se!Takhle si nepomůžeme!Musíme na ni pomalu!"pokáral ji Carlisle,pak na mě kývl hlavou jako náznak,abych ji uklidnil.
Esmé si sedla vedle Nessie a pomalu se zeptala:"Nessie,pověz nám všechno od začátku do konce."
Nessie si otřela oč,i rozhlédla se kolem,posadila se a začala:"Šla jsem od Jakoba,když jsem uviděla Jane.Byla jsem zmatená a nevěděla co dál tak jsem se vydala jiným směrem,zrychlovala jsem krok,jenže oni byli rychlejší a až všichni stáli předemnou-"
"Kdo všichni?"zeptal se Emmet.
"Jane,Demetri a potom ještě pár jejich poskoků.Svázali mne a odnesli na mýtinu,kde jste měli přijít.Když táta s Alicí přišli něco chvíli mluvili a pak už mě praštili do hlavy a nic.Pak jsem se probudila tady a viděla vás."dořekla.
"Nevíš jestli říkali něco co by nás mohlo zajímat?"zeptal jsem se.
"No,o Alici a tátovi říkali jen to,že budou hlavní poradci Ara a pak něco o tom,že pro tebe Jazzi najdou jinou zábavu než
hledání Alice.A potom ještě něco o tom,že v pokojích budou schované kamery,takže je budou Vulturiovy neustále sledovat a u dveřích pokoje bude vždy hlídka aby neutekli a že nějak zvláštně opatřili okna."řekla potichu.Tak to jsem teda zvědav!
Na nic už jsem nečekal vyběhl jsem pryč z domovu plných vzpomínek na ni.

Běžel jsem v lesa jak nejrychleji to šlo.Cestou jsem přemýšlel jak dlouho bez ní vydržím a určil jsem maximálně jeden den.Blížil jsem s jezeru,kde jsme si s Alicí dali první manželskou pusu.Zarazil jsem se,protože jsem uslyšel zpěv.Byl ho hlásek jako od víli.Čím více jsem se přibližoval tím lépe jsem mohl osobu rozeznat,byla to dívka,byla otočená zády,viděl jsem její nádherné kudrnaté blonďaté vlasy.Ta dívka dělala něco u našeho jezírka,ale co?

"Ahoj,pročpak na mě tak civíš?"zeptala se z nenadání,když už jsem byl dost blízko.
"Já-já,promiňte nechtěl jsem šmírovat,ale zaslechl jsem zpěv a bylo to nádherné a-"nedořekl jsem.
"No je v pořádku,jmenuje si Lilly a ty budeš určitě Japser."představila se a to,že znala mé jméno mě zarazilo.
"Jak to,že znáš mé jméno?"zeptal jsem se zmateně.
"Kdo by ho neznal?Já jsem kdysi patřila k Marie a jejím vojsku.Hodně nám o tobě vyprávěla,samé pozitivní věci samozřejmě,ale na konci se zmínila o tom,jak si od ní utekl,ale víš co já se ti ani nedivím!Taky jsem od ní utekla."uchechtla se.V tu chvíli mi připomínala Alici.Byla tak stejně ukecaná a měla stejně hedvábný hlas jako ona.Jen v jedné věci se mi zdála jiná,jen jsem nedokázal říct v jaké.
"Hele,takže ty jsi taky upír."nebyla to otázka.
"Ano samozřejmě a hele,já nemohl by si mě pozvat k tobě domů?Jsem nehorázně špinavá a oči černé."vysvětlila Lilly.
"Jo jasně pojď za mnou."řekl jsem bez přemýšlení.Vůbec jsem nemyslel na to,že by nám mohla nějak ublížit.prostě mi připadala stejná jako Alice.

Běželi jsme spolu cestou jakou jsem běžel tam.

Když přišli domů,všichni seděli v obývacím pokoji a,když spatřili podivnou upírku zarazili se.
"Uklidněte se toto je Lilly,je u nás jen na návštěvě."vysvětlil jsem.Lilly se líbezně usmála a šlo vidět,že na Esmé udělala první dojem hned!Naznačila ať se posadí vedle.Hned se začali bavit o různých věcech.Carlisle,ale tak dobrý dojem neměl,vytáhl mě ven a začal chodit sem a tam.
"Hele Jazzi koukni.Já chápu,že jsi na dně kvůli ztrátě Alice,ale je nejlepší nápad seznámit se s úplně cizí upírkou a pozvat ji k nám domů?Co když je to past?"
"Ne!Cítím to.ona je dobrá!Neublíží nám!"musel jsem ho přesvědčit.
Carlisle pokývl hlavou a šli jsme zpátky dovnitř.

Viděl jsem Lilly jak se povídá s Esmé a Rose o oblečení. Tu chvíli jsem měl pocit,že to tam není Lilly,ale má malinká Alice!Co asi dělá?Žije vůbec?A co to tady dělám já?Já tu dívku beru jen jako náhradu za Alici,nebo ne?

"Jazzi,ukážeš mi prosím můj pokoj?"zeptala se mě najednou Lilly.Kývnul jsem hlavou,protože,kdybych měl říct cokoliv,oslovil bych jí Alice, a to si myslím,ženám nelíbí.

Vedl jsem jí dlouhou chodbou a postavil jsem se přede dveřmi.Ty dveře patřily Alici.Byl to její pokoj.Jediné místo kde Lilly ubytovat.Otevřel jsem pomalu dveře a už jsem cítil vůni mé malé květinky.Už jsem si myslel,že otevřu dveře a ona se na mě usměje a skočí mi do náruče.Spletl jsem se.Pokoj byl prázdný.

Lilly s úsměvem vešla dovnitř a začala se ubytovat.Pokývla hlavou,abych šel k ní.
"Děkuji ti!"řekla a políbila mě.Bylo to jako když jsem poprvé líbal Alici.Něžné, hebké a úžasné.Pak se odtáhla a usmála se na mě.Chytila mě za ruku a kráčeli jsme dolů k ostatním.
Ruku v ruce jsme přišli a všichni na nás koukali.Emmet dokonce hvízdl ve smyslu jako "Pááání!",podíval jsem se na Lilly a ta se usmívala,stejně jako Alice na naší svatbě.

Sedli jsme si na pohovku a celá rodina včetně Lilly jsme si začali povídat.

"Takže vy dva spolu něco máte jo?"usmál se šibalsky Emmet.
"Možná,"odpověděla Lilly namísto mě a usmála se.Zničeho nic jsem ucítil něčí rty na mé tváři.Byla to Lilly.

V tom zazvonil telefon.Carlisle byl nejrychlejší vzal ho a upřel pohled do dálky.
"Edwarde jsi to pravdu ty?Bella je tady vedle,předám ti ji."řekl Carlisle a předal sluchátko Bella,která nadšení málem nepukla.
"Edwarde kde jsi?Jsi v pořádku?Kdy se vrátíš?"opět chrlila otázky jako předtím na Nessie.Byla chvíli pauza ,potom Bella řekla jen:"Milui tě,"a zavěsila.
Všichni jsme netrpělivě čekali co řekne,Bella se jako mrtvá posadila a spustila:"Edward a Alice jsou v Itálii,jak řekla Nessie jsou pravá ruka Ara a každý měsíc nám můžou zavolat na pouhou minutu a vše nám říct."Všichni na sebe hodili soucitné pohledy.Nikdo nevěděl jak se Bella a já citím ,bylo to hrozné.
"Asi mi něco uniklo,teda nechci se nějak vyptávat,ale co se stalo?"zeptala se Lilly.Přitáhl jsem si ji blíže a pěvně se sevřel.Chtěl jsem začít vysvětlovat,ale opět zavonil telefon.Opět ho zvedl Carlisle.
"Halo?"…ticho…"Alice?No víš musí ti to říct sám."Ztuhl jsem.Nemohl jsem se pohnout,všechny životní funkce,které mi ještě jako bestii fungovaly jakoby se zastavily.

Kristen Stewart

8. července 2009 v 19:33 Slavné hvězdy
Kolik jí je?19
Kde hrála?hlavně Twilight saga,chytte tu holku,životní jistoty..a další...
Znamení zvěrokruhu?Beran
Kdy se narodila?9.4.1990
Kde se narodila?Los Angles California
Rodné jméno?Kristen Jaymes Stewart
Její kluci?Michael Angaran ale ted to asi vypada i na Roberta Pattinsona :-)
obrázky: